Vention POWER BANK USB 30000MAH 22.5W/BLACK FHMB0 VENTION
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 18
ID: 50858
Produkta kods: FHMB0
Svītrkods: 6922794785625
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
battery capacity: 111 Wh
battery voltage: 3.7 V
built-in display: Yes
category code: POB
charging source: USB
cncode: 85076000
depth: 40.5 mm
display type: LED
fast charging: Yes
height: 67.7 mm
on/off switch: Yes
output current: 3 A
output voltage: 5 V
product colour: Black
quantity per pack: 1 pc(s)
summary: Vention FHMB0. Battery capacity: 30000 mAh, Fast charging technology: Adaptive Fast Charging, Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Battery voltage: 3.7 V. USB Type-A output ports: 2, USB Type-C ports quantity: 1. Total output power: 22.5 W, Output current: 3 A. Product colour: Black
unit box height: 0.045
unit box length: 0.2
unit box width: 0.09
unit calculated volume: 0.00081 cubm
unit calculated weight: 0.67 kg
units per shipping box: 1
usb type-c ports quantity: 1
width: 140.3 mm