Dahua DISPLAY LCD 43"/DHI-LM43-F400 DAHUA
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 30
ID: 39491
Produkta kods: DHI-LM43-F400
Svītrkods: 6923172561176
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
ac input voltage: 100 - 240 V
backlight type: LED
built-in speaker(s): Yes
category code: LC3
certification: CE/FCC
cncode: 85285291
contrast ratio (typical): 4000:1
data sheet (link): https://eprel.ec.europa.eu/api/product/784526/fiches?language=EN
depth (with stand): 86.4 mm
depth (without stand): 60.2 mm
display brightness (typical): 300 cd/m²
display diagonal: 43 "
display number of colours: 1.073 billion colours
display resolution: 3840 x 2160 pixels
display technology: LED
energy efficiency class: G
energy efficiency class (sdr): G
eprel registration number: 784526
eprel version number: 5
european product registry for energy labelling (eprel) code: 784526
hd type: 4K Ultra HD
hdmi: Yes
hdmi ports quantity: 3
headphone out: Yes
headphone outputs: 1
height (with stand): 566 mm
height (without stand): 559.4 mm
maximum refresh rate: 60 Hz
model: DHI-LM43-F400
native aspect ratio: 16:9
number of speakers: 2
operating relative humidity (h-h): 10 - 85 %
operating temperature (t-t): 0 - 40 °C
package depth: 130 mm
package height: 636 mm
package weight: 9500 g
package width: 1060 mm
panel mounting interface: 200 x 200 mm
power consumption (standby): 0.5 W
power consumption (typical): 75 W
product colour: Black
product net weight: 7.4 kg
response time: 9.5 ms
rms rated power: 16 W
screen shape: Flat
stand included: Yes
summary: Dahua Technology DHI-LM43-F400. Display diagonal: 109.2 cm (43"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Response time: 9.5 ms, Native aspect ratio: 16:9, Viewing angle, horizontal: 178°, Viewing angle, vertical: 178°. Built-in speaker(s). VESA mounting. Product colour: Black
touchscreen: No
unit box height: 0.645
unit box length: 1.055
unit box width: 0.147
unit calculated volume: 0.087/0.1 cubm
unit calculated weight: 9.35 kg
usb type-a downstream ports quantity: 1
vesa mounting: Yes
viewing angle, horizontal: 178 °
viewing angle, vertical: 178 °
weight (with stand): 7400 g
width (with stand): 972.5 mm