Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 23-42"/WM-42ST-02 GEMBIRD
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 30
ID: 37882
Produkta kods: WM-42ST-02
Svītrkods: 8716309127882
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
100 mm x 100 mm: Yes
200 mm x 100 mm: Yes
200 mm x 200 mm: Yes
category code: MAS
cncode: 83021000
colour: Black, Black
dimensions: 415 x 230 x 278 mm
fits screens sized: 23" - 42"