Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 32-55"/WM-55ST-03 GEMBIRD
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 100
ID: 38146
Produkta kods: WM-55ST-03
Svītrkods: 8716309127813
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
100 mm x 100 mm: Yes
200 mm x 100 mm: Yes
200 mm x 200 mm: Yes
300 mm x 200 mm: Yes
300 mm x 300 mm: Yes
400 mm x 200 mm: Yes
400 mm x 300 mm: Yes
400 mm x 400 mm: Yes
75 mm x 75 mm: Yes
category code: MAS
cncode: 83021000
colour: Black, Black
dimensions: 429 x 435 x 430 mm
fits screens sized: 32" - 55"