Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 37-80"/WM-80ST-05 GEMBIRD
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 20
ID: 39341
Produkta kods: WM-80ST-05
Svītrkods: 8716309127806
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
200 mm x 200 mm: Yes
300 mm x 200 mm: Yes
300 mm x 300 mm: Yes
400 mm x 200 mm: Yes
400 mm x 300 mm: Yes
400 mm x 400 mm: Yes
600 mm x 400 mm: Yes
category code: MAS
cncode: 83021000
colour: Black, Black
dimensions: 620 x 685 x 425 mm
fits screens sized: 37" - 80"