Gembird TV SET ACC WALL MOUNT 40-80"/WM-80STR-01 GEMBIRD
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 9
ID: 39629
Produkta kods: WM-80STR-01
Svītrkods: 8716309127370
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
100 mm x 100 mm: Yes
600 mm x 400 mm: Yes
category code: MAS
cncode: 83021000
fits screens sized: 40” - 80”