Dahua TV Set|DAHUA|32"|Smart/HD|1366x768|Android TV|Black|DHI-LTV32-SD100
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 11
ID: 41348
Produkta kods: DHI-LTV32-SD100
Svītrkods: 6939554906664
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
ac input voltage: 100 - 240 V
audio decoders: Dolby Atmos
audio formats supported: AAC/AC3/EAC3
category code: TVP
cncode: 85287240
common interface (ci): Yes
contrast ratio (typical): 3500:1
data sheet (link): https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1811044/fiches?language=EN
depth (with stand): 424 mm
display brightness: 240 cd/m²
display diagonal: 31.51 "
display number of colours: 16.7 million colours
display resolution: 1366 x 768 pixels
display technology: LED
energy efficiency class: E
energy efficiency scale: A to G
eprel registration number: 1811044
eprel version number: 1
ethernet lan: Yes
ethernet lan (rj-45) ports: 1
hd type: HD
hdmi ports quantity: 2
height (with stand): 81 mm
image formats supported: BMP/GIF/HEIF/JPEG/PNG/WEBP
internet tv: Yes
led backlighting type: Direct-LED
model: DHI-LTV32-SD100
native aspect ratio: 16:9
number of speakers: 2
operating system installed: Android TV
operating system version: Android 11
operating temperature (t-t): 5 - 40 °C
package depth: 483 mm
package height: 115 mm
package weight: 5000 g
package width: 788 mm
panel mounting interface: 200 x 200 mm
power consumption (max): 55 W
power consumption (standby): 0.5 W
product colour: Black
product net weight: 4.1 kg
response time: 20 ms
rms rated power: 12 W
screen shape: Flat
shipping box depth: 79 cm
shipping box height: 48.5 cm
shipping box weight: 5 kg
shipping box width: 12 cm
smart tv: Yes
stand colour: Black
stand type: Legs stand
summary: Dahua Technology DHI-LTV32-SD100. Display diagonal: 80 cm (31.5"), Display resolution: 1366 x 768 pixels, HD type: HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat, LED backlighting type: Direct-LED. Smart TV. Display brightness: 240 cd/m², Response time: 20 ms, Contrast ratio (typical): 3500:1, Native aspect ratio: 16:9. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Black