Samsung TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH
Pieejamība: Ir pieejams Noliktavā 100
ID: 46822
Produkta kods: UE50U7022FKXXH
Apmaksas iespējas
Piegādes iespējas
Specifikācija
ac input frequency: 50/60 Hz
ac input voltage: 220 - 240 V
adaptive sound: Yes
ai upscale: Yes
annual energy consumption: 96 kWh
apple airplay 2 support: Yes
audio output channels: 2.0 channels
audio pre-selection descriptor: Yes
audio return channel (arc): Yes
auto power off: Yes
automatic brightness control: Yes
backlight dimming technology: UHD Dimming
bezel type: 3 Bezel-less
bluetooth: Yes
bluetooth version: 5.3
cables included: AC
category code: TVP
cncode: 85287240
colour name: Titanium grey
common interface (ci): Yes
common interface plus (ci+): Yes
common interface plus (ci+) version: 1.4
consumer electronics control (cec): Anynet+
control type: Remote
data sheet (link): https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2257098/fiches?language=EN
depth (with stand): 199 mm
depth (without stand): 76.4 mm
digital signal format system: DVB-C/DVB-T2
display diagonal: 50 "
display diagonal (metric): 125 cm
display resolution: 3840 x 2160 pixels
display technology: LED
dvd player: No
eco sensor: Yes
electronic programme guide (epg): Yes
energy consumption (hdr) per 1000 hours: 112 kWh
energy consumption (sdr) per 1000 hours: 69 kWh
energy efficiency class: G
energy efficiency class (hdr): G
energy efficiency class (sdr): G
energy efficiency scale: A to G
energy saving mode: Yes
enhanced audio return channel (earc): Yes
eprel registration number: 2257098
eprel version number: 1
ethernet lan: Yes
game features: Auto Low Latency Mode (ALLM),HGiG,Variable Refresh Rate (VRR)
hd type: 4K Ultra HD
hdmi ports quantity: 3
height (with stand): 695.1 mm
height (without stand): 643.8 mm
high dynamic range (hdr) supported: Yes
high dynamic range (hdr) technology: Filmmaker Mode/High Dynamic Range 10 (HDR10)
hybrid broadcast broadband tv (hbbtv): Yes
hybrid broadcast broadband tv (hbbtv) version: 2.0.4
internet tv: Yes
introduction year: 2025
manual: Yes
model: UE50U7022FK
motion interpolation technology: Motion Xcelerator
native aspect ratio: 16:9
native refresh rate: 50 Hz
number of osd languages: 27
object tracking sound+ (ots+): Yes
on screen display (osd): Yes
on screen display (osd) languages: Multi
operating system installed: Tizen
package depth: 127 mm
package height: 743 mm
package weight: 12000 g
package width: 1228 mm
panel mounting interface: 200 x 200 mm
pc in (d-sub): No
picture processing technology: Samsung Contrast Enhancer/Samsung Mega Contrast
plug and play: Yes
power consumption (max): 120 W
power consumption (standby): 0.5 W
power consumption (typical): 69 W
product colour: Grey
product net weight: 8.6 kg
remote control included: Yes
remote control type: TM1240A
rf ports quantity: 1
rms rated power: 20 W
samsung technologies (av/tv): 4K Upscaling/Q-Symphony/Samsung Knox
screen shape: Flat
slim fit wall mount support: Yes
smart tv: Yes
smartthings app support: Yes
sound mirroring: Yes
stand colour: Grey
stand depth: 199 mm
stand type: Legs stand
stand width: 747 mm
subtitles function: Yes
summary: Samsung UE50U7022FKXXH. Display diagonal: 127 cm (50"), Display resolution: 3840 x 2160 pixels, HD type: 4K Ultra HD, Display technology: LED, Screen shape: Flat. Smart TV. Motion interpolation technology: Motion Xcelerator, Native aspect ratio: 16:9. Digital signal format system: DVB-C, DVB-T2. Wi-Fi, Ethernet LAN. Product colour: Grey
supported graphics resolutions: 3840 x 2160
supported video modes: 2160p
tuner type: Analog & digital
unit calculated volume: 0.110856 cubm
unit calculated weight: 14.8 kg
usb 2.0 ports quantity: 1
vesa mounting: Yes
voice guide: Yes
web browser: Yes
weight (with stand): 8600 g
weight (without stand): 8300 g
wi-fi: Yes
wi-fi standards: Wi-Fi 5 (802.11ac)
width (with stand): 1110.8 mm
width (without stand): 1110.8 mm