Chieftec Power Supply|CHIEFTEC|500 Watts|PFC Active|APB-500B8-BK
Availability: In Stock Availability 50
ID: 39258
Product Code: APB-500B8-BK
Barcode 753263078384
Payment options
Delivery options
Specification
category code: PSU
cncode: 85044095
colour: Black, Black
cooling system: 12cm fan
dimensions: 140 mm x 150 mm x 87 mm
model: VALUE 500W