Goodram NB MEMORY 16GB DDR5-5600/SO GR5600S564L46S/16G GOODRAM
Availability: In Stock Availability 100
ID: 49104
Product Code: GR5600S564L46S/16G
Barcode 5908267964262
Payment options
Delivery options
Specification
category code: MEB
cncode: 84733020
internal memory: 16 GB
Internal memory type: DDR5
memory clock speed: 5600 MHz
summary: Goodram 16GB DDR5 5600MHz CL40 SR SODIMM. Component for: Laptop, Internal memory: 16 GB, Memory layout (modules x size): 1 x 16 GB, Internal memory type: DDR5, Memory clock speed: 5600 MHz, Memory form factor: 262-pin SO-DIMM, CAS latency: 46
unit box height: 0.01
unit box length: 0.16
unit box width: 0.05
unit calculated volume: 8E-05 cubm
unit calculated weight: 0.02 kg
units per shipping box: 1
Description
Step into the future
High performance
Reliability
WIDER RANGE OF POSSIBILITIES
  • form factor: SODIMM
  • supply voltage: 1,1 V
  • frequency: 4800 MHz, 5600 MHz